Personalistka

Co budete dělat

Budete zajišťovat personální administraci zaměstnanců, budete zpracovávat zaměstnanecké benefity a zajišťovat zkoušky a kvalifikace zaměstnanců.
Do Vaší náplně bude patřit agenda závodní preventivní péče zaměstnanců a nábor nových zaměstnanců.

Od uchazeče požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Základní znalost personalistky
  • Uvítáme znalost SAP, ale rádi Vás vše naučíme
  • U uchazeče vyžadujeme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost a zodpovědnost
  • Vhodný uchazeč rád spolupracuje s kolegy, je komunikativní a rád se učí novým věcem

Co Vám nabídneme

  • Finanční ohodnocení 30 000 Kč dle profesních znalostí a praxe
  • Práci ve stabilním týmu, který má zkušenosti
  • Pro práci Vás zaškolíme
  • Umožníme Vám na sobě dále pracovat, zúčastníte se odborných seminářů a dalšího vzdělávání, bez kterého se v oblasti personalistiky neobejdete
  • Stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci apod.)
  • 6 týdnů dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kulkova 948/1, 614 00  Brno-Maloměřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt