Interní auditor - systémový specialista

Co budete dělat

Na této pozici budete vykonávat interní audit dle Statutu interního auditu společnosti České dráhy a zvolené metodiky Odboru interního auditu a kontroly.

Od uchazeče požadujeme

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání, preferovány odbornosti v oblasti IT, právní vzdělání, finance, účetnictví, daně (není nutnou podmínkou)
  • Praxi v oblasti auditu nebo řízení rizik výhodou
  • Uvítáme praxi v oblasti dopravy, ale není nutnou podmínkou
  • Aktivní znalost světového jazyka výhodou
  • Výbornou znalost MS Excel (databázové funkce, kontingenční tabulky, podmínky, atd.)
  • Velmi dobrou znalost MS Word, MS PowerPoint, případně MS Access
  • Znalost prostředí IS SAP vítána
  • Trestní bezúhonnost
  • Profesionální verbální a písemná komunikace
  • Hledáme uchazeče, který má pracovní nasazení, je zodpovědný, loajální a flexibilní
  • Vhodný uchazeč je komunikativní, má dobré prezentační a organizační schopnosti, je ochotný se stále rozvíjet a vzdělávat, má schopnost efektivně pracovat v týmu

Co Vám nabídneme

  • Práci u národního dopravce na odboru interního auditu a kontroly
  • Stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • Profesionální pracovní prostředí ve stabilním týmu
  • Dobré platové podmínky
  • Umožníme Vám na sobě stále pracovat – další vzdělávání a odborné semináře
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, jazykové vzdělávání apod.)
  • 6 týdnů dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt

nábřeží Ludvíka Svobody 1222
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika