Systémový specialista železničního provozu (Brno Maloměřice)

Co budete dělat

Budete zajišťovat investiční činnosti při výstavbě budov a povedete evidenci majetku.
Do Vaší náplně práce bude patřit zajištění údržby a revizní činnosti Určených Technických Zařízení (UTZ).

Od uchazeče požadujeme

  • Úplné střední vzdělání s maturitou v oborech stavební, elektro, strojní nebo dopravního zaměření.
  • Uvítáme praxi v oboru, ale není podmínkou, rádi Vás zaučíme, důležitý je zájem o železnici
  • Uvítáme zkušenosti s vedením kolektivu lidí
  • Znalost MS Office považujeme za samozřejmost – budete zpracovávat data zejména v Excelu, pracovat s dokumenty ve Wordu a vést e-mailovou komunikaci
  • Technické myšlení, orientace v technické dokumentaci a normách
  • Orientace v drážní tematice, znalost železničních vozidel výhodou
  • Vhodný uchazeč rád spolupracuje s kolegy, je komunikativní a rád se učí novým věcem
  • Dobrý zdravotní stav

Co Vám nabídneme

  • Práci pro národního dopravce, stabilitu s dlouhodobou perspektivou
  • Dobré platové podmínky
  • Pro práci Vás zaškolíme a umožníme Vám na sobě dále pracovat, můžete se zúčastňovat dalšího vzdělávání
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, apod).
  • 6 týdnů dovolené
  • Pracoviště Brno Maloměřice - Oblastní centrum údržby Východ (depo)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt