Vozmistr kolejových vozidel (České Budějovice)

Co budete dělat

Budete vykonávat technické prohlídky a zkoušky brzdových zařízení kolejových vozidel.
Spolupracovat budete se strojvedoucím a vedoucím posunu ve směně, budete provádět jednoduchý posun, přivěšování a odvěšování kolejových vozidel.
Budete provádět práce spojené s temperováním a předtápěním vlakových souprav.

Od uchazeče požadujeme

  • Úplné střední vzdělání s maturitou nebo střední odborné vzdělání se strojním nebo elektrotechnickém zaměření.
  • Praxi a zkušenosti z oboru vítáme, ale není podmínkou.
  • Orientaci v technické dokumentaci.
  • Vykonání odborné zkoušky pro práci vozmistra.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Samostatnost, aktivní přístup k pracovním povinnostem a logické uvažování.
  • Pracovat budete v nepřetržitém pracovním režimu.

Co Vám nabídneme

  • Dobré podmínky odměňování
  • Zaškolení pro práci vozmistra
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příplatky za režim práce, příspěvek na stravování, na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci apod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní dobu 36 hodin týdně
  • Stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou

Informace o pozici

Místo pracoviště

České Budějovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt