Systémový specialista - oběhy souprav (Plzeň)

Co budete dělat

Vaší hlavní činností bude zajištění optimálního řazení a obratů souprav vlaků regionální dopravy, zajištění potřeby osobních vozů při tvorbě GVD a přesná evidence přidělených osobních vozů.
Budete připravovat podklady pro tvorbu opatření v osobní dopravě SROV a ROV, budete jednat s oblastními centry provozu a odbornými útvary generálního ředitelství.
Budete zajišťovat plnění programu KASO-vlak a KASO-voz, trasy budete zadávat do systému KADR.
Budete zprostředkovávat zadávání míst ve vlacích dálkové dopravy, budete zadávat vlaky regionální dopravy, pracovat budete s pomůckou Vlaky osobní dopravy.

Od uchazeče požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, vysokoškolské vzdělání výhodou.
  • Odborná praxe v oblasti dopravy.
  • Uživatelskou znalost práce PC považujeme za samozřejmost, pracovat budete převážně s MS Word a Excel.
  • Uvítáme znalost anglického nebo německého jazyka.
  • Hledáme uchazeče s komunikačními a vyjednávacími schopnostmi, s výborným písemným projevem.
  • Vhodný uchazeč má kladný přístup k práci, je týmový hráč a je ochotný na sobě stále pracovat.

Co Vám nabídneme

  • Práci u národního dopravce v Regionálním obchodním centrum v Plzni.
  • Dobré platové podmínky.
  • Umožníme Vám na sobě stále pracovat - další vzdělávání, profesní růst.
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, jazykové vzdělávání, apod).
  • 6 týdnů dovolené.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Purkyňova 1017/22, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

29000-32000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (mírně pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt