Síťový dispečer osobní dopravy

Co budete dělat

Vaší hlavní činností bude řešení nepravidelností a mimořádností v provozu vlaků dálkové dopravy.
Budete komunikovat s provozními zaměstnanci ČD a externími partnery.
Obsluhovat budete provozní informační systémy a systémy pro informování veřejnosti.

Od uchazeče požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou (obor železniční dopravy výhodou).
  • Odborná praxe min. 1 rok v provozních profesích na ČD (strojmistr, komandující).
  • Znalost práce se služebními pomůckami a provozními informačními systémy, orientace v organizaci provozu, znalost kolejových vozidel a železničního zeměpisu.
  • Uživatelskou znalost práce PC považujeme za samozřejmost, pracovat budete převážně s MS Word a Excel.
  • Uvítáme znalost německého jazyka.
  • Hledáme samostatného a zodpovědného uchazeče s kombinačními a komunikačními dovednostmi, asertivní osobu odolnou vůči stresovým situacím s dobrým úsudkem a rychlým rozhodováním.
  • Vhodný uchazeč má kladný přístup k práci, je týmový hráč a je ochotný na sobě stále pracovat.

Co Vám nabídneme

  • Práci u národního dopravce v oddělení síťového dispečinku osobní dopravy.
  • Dobré platové podmínky.
  • Práce v turnuse, nepřetržitý provoz.
  • Umožníme Vám na sobě stále pracovat - další vzdělávání
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, jazykové vzdělávání, apod).
  • 5 týdnů dovolené.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Křižíkova 552/2, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-33000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt

nábřeží Ludvíka Svobody 1222
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika