Systémový specialista - obchodní referent

Co budete dělat

Vaší hlavní činností bude administrativní práce spojená s chodem skladu.
Budete organizovat příjem a výdej zboží, vytvářet denní přehledy a připravovat související dokumenty.
Budete spolupracovat s distribučním skladem a na nových projektech v rámci logistických procesů.

Od uchazeče požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ale vhodné i pro absolventy
  • Uživatelskou znalost práce PC považujeme za samozřejmost, pracovat budete převážně s MS Word a Excel.
  • Znalost systému SAP výhodou.
  • Uvítáme znalost AJ nebo NJ.
  • Hledáme samostatného a zodpovědného uchazeče s analytickými dovednostmi a znalostmi logistických procesů.
  • Vhodný uchazeč má kladný přístup k práci, je týmový hráč a je ochotný na sobě stále pracovat.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám nabídneme

  • Práci u národního dopravce v Zásobovacím centrum Česká Třebová - Provozní jednotka Praha, stabilní zaměstnání.
  • Jedná se o zástup za rodičovskou dovolenou, pro práci Vás zaškolíme.
  • Dobré platové podmínky.
  • Umožníme Vám na sobě stále pracovat - další vzdělávání
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, jazykové vzdělávání, apod).
  • 6 týdnů dovolené.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Prvního pluku 81/2a, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

30000-33000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

nábřeží Ludvíka Svobody 1222
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika