Referent správy majetku (Hradec Králové)

Co budete dělat

Na této pozici budete projednávat a následně zpracovávat nájemní smlouvy s externími partnery.
Budete zpracovávat a aktualizovat nabídky k pronájmu nemovitých věcí (pozemky, prostory a byty) zveřejňované na webu společnosti České dráhy.
Budete zajišťovat, organizovat a zpracovávat výběrová řízení na pronájem nemovitých věcí.
Do Vaší náplně bude patřit kontrolní činnost plnění nájemních vztahů.

Od uchazeče požadujeme

  • Střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou nebo vysoká škola stavebního zaměření
  • Uvítáme praxi v oboru, ale není podmínkou, pro práci Vás zaškolíme
  • Základní orientace v technických a právních předpisech, orientace v projektové dokumentaci
  • Uživatelskou znalost práce PC považujeme za samozřejmost
  • Vhodný uchazeč má kladný přístup k práci, je samostatný a rozhodný, spolupracuje s kolegy a je komunikativní a má výborné organizační schopnosti
  • Hledáme uchazeče, který má řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabídneme

  • Práci u národního dopravce, stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.
  • Dobré platební podmínky
  • Umožníme Vám na sobě stále pracovat – další vzdělávání a odborné semináře
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, jazykové vzdělávání, apod).
  • 6 týdnů dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

Riegrovo náměstí 914/2, 500 02  Hradec Králové-Pražské Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

28000-32000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt