Asistentka ředitele

Co budete dělat

Vaší hlavní činností bude zajištění plynulé a bezzávadové činnosti sekretariátu odboru informatiky.
Zpracovávat budete veškerou příchozí a odchozí poštu, budete vést komplexní správu písemností, dokumentů a norem (evidence, archivace, skartace).
Budete zpracovávat podklady pro výpočet mezd včetně samostatného vedení v elektronické docházce (EDO).
Povedete agendu provozních výdajů odboru, budete zpracovávat dokumenty a poskytovat administrativní podporu.
Do Vaší náplně práce bude také patřit výkon požární hlídky, vedení požárního deníku a evidence BOZP.

Od uchazeče požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praktickou znalost problematiky činnosti sekretariátu, zkušenost se zajištěním chodu kanceláře.
  • Uživatelskou znalost práce PC považujeme za samozřejmost, pracovat budete převážně s MS Word a Excel.
  • Hledáme uchazečku, která je komunikativní, spolehlivá, precizní a samostatná, je ochotná se stále rozvíjet a vzdělávat.

Co Vám nabídneme

  • Práci u národního dopravce v sekretariátu odboru informatiky, stabilní zaměstnání.
  • Jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, pro práci Vás zaškolíme.
  • Dobré platové podmínky.
  • Umožníme Vám na sobě stále pracovat - další vzdělávání
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, jazykové vzdělávání, apod).
  • 6 týdnů dovolené.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Klimentská 1216/46, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

28000-33000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt

nábřeží Ludvíka Svobody 1222
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika