Provozní zámečník (Cheb)

Náplň práce

  • Budete vykonávat odborné práce při zajišťování oprav a údržby strojů, zařízení a budov

Požadujeme

  • Střední vzdělání s výučním listem
  • Praxi a zkušenosti z oboru vítáme, ale nutně nepožadujeme – zaučíme Vás
  • Řidičský průkaz k řízení motorových vozíků (vysokozdvižný vozík) a svářečský průkaz výhodou
  • Aktivní řidič - řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Dobré podmínky odměňování
  • Jednosměnný provoz
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, více dovolené, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci apod.)
  • Stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Cheb

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Úvod Kariéra Detail pozice