Systémový specialista oddělení jízdního řádu

Co budete dělat

Vaší hlavní činností bude modelování jízdních řádů vlakové dopravy, obchodní a technologický popis.
Budete zadávat jízdní řády do SW aplikace KASO (modelový stav, reálná příprava).
Budete koordinovat činnosti s ostatními odbornými útvary společnosti České dráhy, objednavateli a spolupracujícími dopravci.
Vaší náplní bude řešit reklamace, stížnosti a dotazy související s problematikou jízdních řádů.

Od uchazeče požadujeme

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání
  • Uvítáme praxi a zkušenosti z obchodní nebo provozní pozice
  • Uživatelskou znalost práce PC považujeme za samozřejmost
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni, bez problémů se domluvíte
  • Hledáme uchazeče, který má kladný přístup k práci s lidmi, je komunikativní a pozitivní osobnost
  • Vhodný uchazeč je ochotný se stále rozvíjet a vzdělávat

Co Vám nabídneme

  • Práci u národního dopravce, stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • Dobré platové podmínky
  • Umožníme Vám na sobě stále pracovat - další vzdělávání a odborné semináře
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, jazykové vzdělávání, apod).
  • 6 týdnů dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

35000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt

nábřeží Ludvíka Svobody 1222
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika

Úvod Kariéra Detail pozice