Vedoucí posunu, posunovač (České Budějovice)

Náplň práce

  • Budete vykonávat odborné práce při zajišťování posunu kolejových vozidel
  • Spolupracovat budete se strojvedoucím a dozorcem depa ve směně

Požadujeme

  • Střední vzdělání s výučním listem v technickém oboru výhodou
  • Praxi a zkušenosti z oboru vítáme, ale uvítáme i šikovné absolventy – zaučíme Vás
  • Dobrý zdravotní stav
  • Pracovat budete v nepřetržitém pracovním režimu

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 50 000 Kč
  • Dobré podmínky odměňování
  • Zaškolení pro práci posunové čety
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příplatky za režim práce, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci apod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní doba 36 hodin týdně
  • Stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou

Informace o pozici

Místo pracoviště

České Budějovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-32000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Úvod Kariéra Detail pozice