Kontrolor vozby

Co budete dělat

Vaší náplní bude výchovná a kontrolní činnost strojvedoucích a dalších provozních zaměstnanců, povedete o tom příslušnou dokumentaci.
Na této pozici se budete podílet na zaškolování nových zaměstnanců pro profesi strojvedoucí.
Budete se podílet na zavádění nových technologií a budete je ve své oblasti aplikovat do praxe.

Od uchazeče požadujeme

  • Střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Praxi minimálně 3 roky na pozici strojvedoucí osobní dopravy
  • Licenci a Osvědčení strojvedoucího pro druh vozidel M, E nebo M+E
  • Znalost provozních předpisů a schopnost jejich praktické aplikace
  • Technickou znalost z oblasti provozu železničních kolejových vozidel
  • Znalost MS Office považujeme za samozřejmost stejně jako vedení e-mailové komunikace
  • Vhodný uchazeč rád spolupracuje s kolegy a nadřízenými, je komunikativní a rád se učí novým věcem, má pedagogické schopnosti předávat nabyté znalosti
  • Jako každý kontrolor vozby máte být analyticky zaměřený se smyslem pro řád a systém, samostatný a rozhodný se smyslem pro koncepční myšlení
  • Do týmu chceme člověka, který bude zodpovědný, důsledný a nebude utíkat před problémy
  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni výhodou, bez problémů zvládnete psaný text a konverzaci
  • Vhodný uchazeč je loajální a bude hájit dobré jméno společnosti

Co Vám nabídneme

  • Dobré platové podmínky
  • Práci u národního dopravce, stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • Práci ve stabilním týmu, který má zkušenosti
  • Umožníme Vám na sobě dále pracovat, můžete se zúčastňovat dalšího vzdělávání
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, jazykové vzdělávání apod).
  • 5 týdnů dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

Chodovská 1476/3b, 140 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt

Úvod Kariéra Detail pozice