Skladník přepravy (Praha)

Co budete dělat

Na této pozici budete manipulovat se zavazadly, zásilkami, služební korespondencí a zbožím do minibaru, obsluhovat budete mobilní zdvihací plošiny pro cestující na invalidním vozíku.
Budete komunikovat s cestující veřejností a spolupracovat s vlakovou četou a obsluhou minibaru.
Povede účetní evidenci a výkaznictví.

Od uchazeče požadujeme

  • Střední odborné vzdělání
  • Uvítáme praxi v oboru, ale není podmínkou, pro práci Vás zaškolíme
  • Vhodný uchazeč má kladný přístup k práci, je pozitivní a a komunikativní osobnost

Co Vám nabídneme

  • Práci u národního dopravce, stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • Dobré platební podmínky
  • Umožníme Vám na sobě stále pracovat – další vzdělávání
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, delší dovolená, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, jazykové vzdělávání, apod).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Wilsonova 300/8, 110 00  Praha-Vinohrady, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt

Úvod Kariéra Detail pozice