Osobní pokladník (Praha)

Co budete dělat

Na této pozici budete prodávat jízdní doklady a doplňkové služby, poskytovat informace cestujícím a nabízet produkty společnosti.
Vaší náplní práce bude zajišťovat profesionální zákaznický servis.

Od uchazeče požadujeme

  • Střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Uvítáme praxi v oboru, ale není podmínkou, pro práci Vás zaškolíme
  • Uživatelskou znalost práce PC považujeme za samozřejmost
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni, bez problémů se domluvíte se zahraničními cestujícími
  • Vhodný uchazeč má kladný přístup k práci, je pozitivní a častá komunikace s cestujícími mu nedělá žádný problém
  • Hledáme uchazeče, který je odolný vůči stresu a hravě zvládne zátěžové situace
  • Časovou flexibilitu – pracovat budete v nepřetržitém režimu

Co Vám nabídneme

  • Práci u národního dopravce, stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • Dobré platební podmínky
  • Umožníme Vám na sobě stále pracovat – další vzdělávání a odborné semináře
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příplatky za režim práce, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, jazykové vzdělávání, apod).
  • 5 týdnů dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

Wilsonova 300/8, 110 00  Praha-Vinohrady, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

23000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Kontakt

Úvod Kariéra Detail pozice