Mechanik elektronických zařízení (Česká Třebová)

Náplň práce

  • Budete opravovat elektronické části železničních vozidel
  • Budete provádět údržbu, vyhledávat a odstraňovat závady na elektronických zařízeních

Požadujeme

  • Výuční list nebo maturita v oborech zaměřených na mechaniku, elektromechaniku apod.
  • Praxi a zkušenosti z oboru vítáme, ale uvítáme i šikovné absolventy - proškolíme a plně zaučíme
  • Zkoušky dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., výhodou
  • Chuť učit se novým věcem
  • Budete pracovat v třísměnném provoze
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 50 000 Kč
  • Dobré podmínky odměňování
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příplatky za režim práce, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci apod.)
  • Pracovní doba 36 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Česká Třebová

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Úvod Kariéra Detail pozice