Strojvedoucí (Plzeň)

Náplň práce

  • Řízení a obsluha nových moderních vlaků
  • Budete odpovědný za vedení vlaků osobní dopravy
  • Pravidelná komunikace a koordinace práce s ostatními zaměstnanci v železničním provozu
  • Budete pracovat s informačními systémy, kam budete zaznamenávat průběh jízdy a další technické parametry

Požadujeme

  • Zdravotní způsobilost dle Vyhlášky č. 101/1995 Sb.
  • Licence strojvedoucího pro vás bude výhodou, ale pokud ji nemáte, zajistíme pro Vás odborný kurz
  • Pro zařazení do komplexního výcviku potřebujete minimálně ukončené střední vzdělání s výučním listem strojního, elektrotechnického, stavebního nebo dopravního zaměření nebo úplné střední vzdělání s maturitou
  • Technické myšlení a ochota dalšího vzdělávání
  • Psychická odolnost vůči stresu a zátěži
  • Časovou flexibilitu, vícesměnný provoz

Nabízíme

  • Mzda 30 000 Kč– 40 000 Kč
  • Nadstandardní podmínky pro odměňování
  • Proplácení přesčasů, zaplatíme Vám každou minutu navíc
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příplatky za režim práce, příspěvek na stravování, na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci apod.)
  • Vlastní akademie, zaškolení, odborný kurz získání kvalifikace strojvedoucího
  • Pracovní doba 36 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

České dráhy, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Úvod Kariéra Detail pozice